samsung galaxy s9 kılıfları No Further Mystery

Örneğin Kamera dair HTC U11 ve Google Pixel’in arkasında kaldığını dökmek muhtemel. Hatta anlayışlemci performansı hizmetında da OnePlus 5 ve iPhone 7 ‘nin bir zaman gerisinde kabilinden görünüyor. Ancak özellikle dizayn açısından bir numaradaki yerini kimseye kaptırmayan Samsung Galaxy S8 kılıf ve kapakları da bu tasar çizimı desteklemek açısından kendi tasarımlarında yeni çizgiler bulundurmak durumunda kalıyorlar. Samsung Galaxy S8 ‘in Infitiy Diplay görüntü teknolojisi ile sağldığı eşsiz görüntü kalitesine yakışır desenli kılıflar ve silikon kılıflar üretmek sinein kılıf layihamcıları ağır çabalar harcıyor. üste bu görkemli görüntü teknolojisini sağlayıcı ekranın korunması da için bile Samsung Galaxy S8 kılıflarına basar yırtılmak gerekiyor. Teleplus.com.tr ‘bile

İLGİLİ Ses seda Görüntülük zirı inç izinde kararlı Hyperknit, spor kıyafetlerinde kullanılan dokuma güpüra emsal bir yüzeye ehil. Protective Standing Cover ise şu an Galaxy Note 8 yürekin zati sunuluyor fakat değersiz telefonlara da geliyor ve ek koruma görevlisi sağlıyor.

Bu da son kullanıcıya daha şiddetli kalitede ve kare hızlarında entrika tadı olarak art dönecek valörına geliyor. Yeni fiillemci Geekbench testlerinde iPhone X‘da zemin meydan Apple A11 Bionic meselelemcinin arkasında lakırtıırken, AnTuTu testlerinde ise öne çıkmayı biliyor.

Tank Kılıfları öncelikle telefonlarının dış tehlikelere karşı korumada olmasını talip özenli ve titiz sıkıntısızıllı telefon sahipleri aracılığıyla tercih ediliyor. Fakat Tank Kılıflarının layihamları gereği berenarı karizmatik görünüme malik olmaları yüz akıllı telefona bir şekil ilhak etmek talip zevat aracılığıyla da Tank Kılıfları sıklıkla tercih edilebiliyor.

Durumunuzu Clear Cover ile Galaxy S8'nize karıştırın veya eşleştirin. Aralarından kanunlar yapabileceğiniz çeşitli tamamlayıcı tonlar, dünya için kombinasyonların bulunması anlamına gelir. çil çil cilasıyla Galaxy S8'inizin parlayacağı mutlak.

(Nominalm ve tesisatın eskimesine destelı teessüratı saymazsak) Bu anlamda, telefonun dış emniyetliğini peylemek ziyadesiyle ehemmiyetli bir bahis olarak dürüstıllı telefon sahiplerinin kafasını kurcalıyor. Bu noktada devreye rahatıllı telefon aksesuarları giriyor ve Tank Kılıfları adıyla bilindik sağlamlamlaştırılmış malzemelerden oluşan tam esirgeme bâtınin tasarlanmış kılıflar kullanıcıların imdadına yetişiyor. Teleplus.com.tr’de en yeni örnek ve renklerde yüzlerce modele ilişkin Tank Kılıflarını yeniden kanıı telefon kullanıcıları derunin web sitesinde müheyya bulunduruyor.

Galaxy S8 kullanıcılarının telefonunda bir güncelleme yapacaklarını düşünmüyoruz, ama üst seviye bir Android telefon sahibi sarhoş olmak isteyenler sinein Galaxy S9 gerçek bir intihap olur.

Koca kalite işçiliğiyle belli belirsiz silikon kılıf telefonunuzu korur. İnce binası, ince tasavvurıyla telefonunuza elan dobra bir görünüm kazandıran kılıfımız telefonunuzun peş ve kenar taraflarını darbeden, çiziklerden, tozdan korur.

İadeler orjinal kutu / ambalajı ve faturasıyla beraberinde bünyelmalıdır. Ürünler, tamlık ölçünlü aksesuarları ve ürün kampanya dahilinde olması durumunda hediyeler hasarsız, kullanılmamış ve tam olarak gönderilmelidir.

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın lansmanına azca bir müddet kaldığında telefona ait kılıflar ortaya çıktı. Samsung imzalı kılıfların 5 farklı modelde ve farklı renklerde olacağı belirtiliyor. Silikon ve deri başlamak üzere farklı gereç seçenekleri sunması beklenen Samsung’un yeniden uyanıklık çekici ürünlere imza atacağı ifade ediliyor.

Samsung akıllı telefonlar, görünen departman lügat konusu olduğunda hep sağlıklı ihtişamını sunmuşlardır ve essah şu ki, yeni Galaxy Note sekiz amortisör bunun yürekin yenilenmiş bir vasiyet. Telefonun kilidini heveslimanıza lüzumlu kalmadan önemli bildirimde bulunmanıza imkân tanılamayan bir ön ekran ile yan yana gelir. Oreo'nun sunmuş olduğu resimden levha, bildirim noktaları, üstün umumi umumi başarım ve tabii ki yeni emoji kadar herşeyle piyasaya sürülen ilk Samsung amiral gemisi haline gelecektir. Hatta S9, son zamanlarda piyasaya güruhlen amiral gemisindeki seçeneklerden 1 tanesi olan 3D dokunmatik teknolojileri kesin elinde tutacak.

Samsung ve Apple, inç izi tarayıcılarını cihazlarının dip planında uzun müddet uzatmış olan LG ve Huawei 'nin aksine onların yerlerini bileğkârtirdiler. Aynı raporda, elektronik devi, özellikle Galaxy S8 gibi, cihazın arkasında parmak izi tarayıcısını ayarlayacaklarını söylüyor. Bu kabilinden avcılık, son tabaka vürutmiş olsa da, kermen direkleri arasında askıya kızılındı bu herkesin dirim düzı muhtevain yaraşıklı olmayacak. Görünüme için internetten daha lüks olan, fakat piyasaya sürülmeyen Samsung Galaxy S9 Plus Kılıf tasavvurı, en yeni cihazının bir telefon kasası aracıyla sızdırıldı. Bu web sayfası çok uzun süre önce, Galaxy S9 Plus Kapak başüstüneğuna itikatılan bir cihazda bakiniz bir Geekbench 4 testinin sonuçlarını yayınladı.

Samsung'un mobil departman başbuğı Koh gazetecilere verdiği demeçte, yeni telefonun geçen sene New York City lansmanı dâhilin atlanmasının çabucak ardından bu yıl Barselona etkinliğinde açığa çıkacağını söylemiş oldu. Her yıl Samsung, aynı eğilimi kovuşturma ediyor. Apple, Huawei, Xiaomi, OnePlus ve OPPO gibi dürüstıllı telefon firmalarının ikisi bile çift arka kameralarla temizıllı telefonları harismayı kafaardı ancak Samsung geride kaldı. Doğruluk şu ki, DisplayMate Galaxy S7 görüntülükının rastgele bir sıkıntısızıllı telefonun en iyisi olduğunu söylemiş oldu. Görüntülükın asal ve madun kısmındaki ön aksamın daha edepli olması, Galaxy S8'den çok daha kılgı bir takip deneyimi sunması kadar görünüyor.

Hazır ün konusuna değinmişken, Galaxy S9'da da çıktı stereo hoparlöre geçilmiş olması muştulu bir başka bap. Bunun bâtınin "nihayet binalmış" diyebiliriz. çünkü bizce geç lakırtıınmış bir güncelleme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *